• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 126
تشكیل میز خدمت شهرداری چابهار در نماز جمعه در مسجد امام حسین‌ ( ع )

🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰

✅ به گزارش امور فرهنگی ، اجتماعی  و روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چابهار ؛ میزخدمت شهرداری چابهار بمناسبت هفته بسیج ، در مسجد امام حسین ( ع ) محل برپایی نماز باشکوه جمعه تشکیل گردید. 
نمازگزاران مسجد امام حسین ( ع ) در حاشیه نماز جمعه مشکلات خود را به صورت حضوری و رو در رو با نماینده شهرداری مستقر در میز خدمت مطرح و راهکار حل مشکلات و راهنمایی‌های لازم را دریافت کردند.
مهندس عبداله میربلوچ زهی سرپرست  شهرداری چابهار در حاشیه تشکیل میز خدمت  افزود: این اقدام با هدف تکریم شهروندان و پاسخگویی به پرسش های آنها در مورد مسائل مختلف مرتبط با شهرداری انجام شد و بسیاری مسائل و مشکلات مراجعان حل و فصل و برخی از مواردی که نیاز به بررسی و کار؛ کارشناسی داشت ظرف روزهای آینده و با مراجعه ارباب رجوع به شهرداری پاسخ داده خواهد شد.
وی ادامه داد: همه مسئولان در نظام جمهوری اسلامی موظفند که برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم خدمت مناسب به مردم، تمام توان و امکانات را برای پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای شهروندان به کار گیرند.
مهندس میربلوچزهی در پایان افزود ؛ شهرداری چابهار با توجه به نماد مشارکت مردمی در مدیریت شهری ،  از اینگونه نشست ها استقبال نموده و با حضور در بین مردم در مساجد یا دیگر مراکز جمعیتی پاسخگوی پیشنهادات و انتقادات و درخواست های شهروندان می باشد .
🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷
  *امور اجتماعی ، فرهنگی و روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چابهار   *
 
-----------------------------                        

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0