• ساعت : ۱۱:۰:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 154
تبریك شهردار ، رئیس شورای اسلامی شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان چابهار به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران


به گزارش امور فرهنگی ، اجتماعی و روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چابهار ؛ محمد یونس حقانی شهردار  چابهار ، رحیم جدگال رئیس شورای اسلامی شهر چابهار و دکتر عمر بلوچ رئیس شورای اسلامی شهرستان چابهار  در پیامی مشترک ۲۹ فروردین روز بزرگداشت حماسه آفرینی های دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند .

متن پیام بدین شرح است :

       بِسمِ  اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ

۲۹ فروردین ماه سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب “یک روز تاریخی و پر مضمون و جزو خاطره‌های مانـدگار و معنادار به حساب می‌آید” هر ساله یاداور رشادت‌های دلیر مردانی است که شجاعانه به دفاع از میهن پرداختند.

امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سربلندی و افتخار همانند دژ مستحکم، زینت بخش حکومت و وسیله عزت و اقتدار دین و کشور است. ارتشی مردمی و سرافراز و متکی بر تجارب درخشان جنگ و دوران دفاع جانانه از انقلاب اسلامی و دستاور‌های آن، روز به روز بیشتر در جهان می‌درخشد.

اینجانبان ضمن پاسداشت رشادت‌های بزرگ مردان ارتش؛ این روز را به آحاد ارتشیان ایران بالاخص نیرو‌های ارتشی شهر چابهار تبریک گفته و امیدواریم در سایه الطاف الهی شاهد توفیق بیش از پیش این عزیزان در حفظ دستاورد‌های نظام و دفاع از کیان اسلامی باشیم.

*محمد یونس حقانی شهردار چابهار  *
*رحیم جدگال رئیس شورای اسلامی شهر چابهار  *
*عمر بلوچ رئیس شورای اسلامی شهرستان چابهار  *

🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷
*امور فرهنگی ، اجتماعی  و روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چابهار   *

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0