• ساعت : ۸:۲۳:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 93
پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر چابهار به مناسبت ایام رحلت حضرت رسول اكرم ( ص )  ، شهادت امام حسن مجتبی ( ع ) و شهادت امام رضا ( ع )

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چابهار ؛ محمد یونس حقانی شهردار و رحیم جدگال رئیس شورای اسلامی شهر چابهار در پیامی مشترک فرارسیدن سالروز رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام ، پیامبر خوبیها و مهربانی ها ، حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا ( ع ) را تسلیت گفتند .
متن این پیام بدین شرح است  :
بسم الله الرحمن الرحیم
زندگی پیامبر اسلام و ائمه اطهار(علیهم السلام) داستان انسان های پاک و به کمال رسیده ای است که برای هر پوینده ای ، راهی هموار و مستقیم به سوی حقیقت را نشان می دهد، و زندگی پرفراز و نشیب و سراسر صلابت و جاودانگی آنان، می تواند همه ابعاد و شئون مختلف حیات انسان کامل را تأمین نماید.
امید است با عنایت به خداوند متعال ، توفیق پیروی از کلام حق در تمامی جنبه های زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم .
اینجانبان رحلت جانگداز و ملکوتی پیامبر صلح و رحمت ، نبی اکرم ، حضرت محمد مصطفی (ص) ،  شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را به پیشگاه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، عموم مسلمانان و شیفتگان پیامبر اخلاق و شفقت و به همه مردم  مومن ،ولایت مدار چابهار تسلیت و تعزیت عرض می نمائیم.

محمد یونس حقانی شهردار چابهار

رحیم جدگال رئیس شورای اسلامی شهر چابهار

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0