• ساعت : ۸:۲۱:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 69
رفع تصرف اراضی دولتی و برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در چابهار با حكم قضایی


حامد کوهساری مسئول گشت اراضی شهرداری چابهار از رفع تصرف اراضی ملی و بر خورد با ساخت و سازهای غیر مجاز این شهر خبرداد.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چابهار ،
مسئول گشت اراضی با بیان اینکه این رفع تصرفات با اجرای حکم قضائی انجام شده و‌ به منظور حفظ انفال و اراضی ملی و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز و در راستای اجرای احکام صادره از سوی مقامات قضائی، این اراضی از ید متصرفان خارج و به دولت بازگردانده شده است.
تعدادی افراد سودجو پس از تصرف این اراضی، نسبت به ایجاد کپر و‌ دیوار کشی  اقدام کرده بودند که پس از پیگیری های حقوقی به عمل آمده حکم قضائی به نفع دولت صادر شد که با هماهنگی و همکاری مقامات قضائی و نیروی انتظامی این احکام به مرحله اجرا درآمد و تمامی کپرها و مستحدثات ایجاد شده بر روی این اراضی مورد تخریب قرار گرفت.
کوهساری  با تأکید بر اینکه حفاظت از اراضی ملی در اولویت کاری مجموعه شهرداری قرار دارد خاطر نشان کرد: برخورد با متخلفان و متصرفان به طور جد تداوم خواهد داشت.

-----------------------------         صفحه اینستاگرام شهرداری چابهار  https://instagram.com/ravabet.shahrdari.chabahar  ( شهرداري بندر چابهار ) -----------------------------         کانال تلگرام شهرداری بندر چابهار
 https://t.me/shahrdari_chabahar -----------------------------         تلفن مستقيم دفتر شهردار
 ٠٥٤٣٥٣٢٠٤٤٥ -----------------------------         پورتال شهرداری
  http://www.chabahar.ir -----------------------------         سامانه پیامک ٣٠٠٠٧٢٠٢ -----------------------------        لينك واتساپ گروه شهرداری
https://chat.whatsapp.com/Ef7oMPuRWiX9IZKOgHgfvd

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0