• ساعت : ۹:۴۷:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 311
ادامه طرح پاکسازی محله به محله شهر چابهار
ادامه طرح پاكسازی محله به محله شهر چابهار

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری چابهار: مهندس میربلوچزهی معاونت خدمات شهری شهرداری چابهار از ادامه طرح پاکسازی محله به محله در سطح شهر خبر داد.

مهندس میربلوچزهی  هدف از اجرای این طرح را بهبود و ارتقاء سطح خدمات ارائه شده به شهروندان، تنظیف محیط و ساماندهی منظر شهری دانست.

میربلوچزهی با اشاره به وسعت کار پاکسازی در سطح شهر چابهار تشریح کرد تلاش مجموعه شهرداری براین است تا با بکارگیری حداکثری ماشین آلات و نیروها کار پاکسازی و رفت و روب معابر به شکل بهینه انجام پذیرد.

وی افزود: جمع آوری خاک و نخاله از خیابانهای رسالت، نبوت، شهید ستاری، دوران، دریا، امام خمینی ۱۱، ظفر جنوبی، هیرمند ۲۲،  مدرس، خ هاشمی، خ راسک، کوچه های فرعی صیاد جنوبی، بلوار شهید ریگی، میدان شیلات، بلوار قدس و محله جنگلوک در حال انجام است. همچنین پاکسازی و رفت و روب خ هیرمند، مدرس، تعاون، بلوار نیرو هوایی، خ بلوچستان،خ هامون، هاشمی و منشعبات، خ انتظام، خ بزرگمهر، خ امداد،بلوار قدس،توحید، تقاطع کارگر و توحید، تسطیع و جمع آوری زباله مسیل رودخانه، میادین و بلوارها و پارکها توسط نیروهای زحمتکش شهرداری انجام پذیرفته است.

میربلوچزهی افزود: همچنین بمنظور زیباسازی و رفع آلودگی‌بصری هرس درختان و جمع آوری شاخ و برگ از سطح بلوارها، میادین، معابر، پارکها، نارگیلستان انجام می پذیرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0