• ساعت : ۱۰:۲۴:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 187
اخذ قول مساعد مهندس فتاح با وساطت آقای دكتر سعیدی نماینده محترم چابهار مبنی بر حل مسأله (پرونده) محكومیت شهرداری (۱۳۸۵) در پی سفر ایشان به چابهار
قول مساعد مهندس فتاح با وساطت آقای دکتر سعیدی نماینده محترم چابهار مبنی بر حل مسأله (پرونده) محکومیت شهرداری (۱۳۸۵) در پی سفر ایشان به چابهار اخذ شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری چابهار: در جریان سفر جناب *مهندس فتاح رئیس بنیاد مستضعفان* و با توجه به پرونده محکومیت شهرداری (سال۱۳۸۵) به منظور حل مفصل آن، با وساطت *نماینده محترم مجلس جناب آقای دکتر سعیدی* و پیگیریهای آقای حقانی شهردار چابهار، موضوع کتبا به استحضار مهندس فتاح رسیده و قول مساعد جهت حل این موضوع اخذ و پرونده حقوقی شهرداری چابهار و بنیاد در آینده ای نزدیک به سرانجام خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری چابهار، با عنایت به قرار گرفتن قسمتی از ملک بنیاد مستضعفان  و بنیاد علوی، در طرح تعریض و فضای سبز شهرداری و متعاقبا محکومیت این شهرداری به پرداخت ارزش ریالی آن، سرانجام با سفر رئیس بنیاد مستضعفان به چابهار و مساعدت نماینده محترم چابهار و همچنین پیگیری مجموعه شهرداری چابهار، فتاح دستور مساعد مبنی بر حل مشکلات حادث شده در سالهای ماضی بین شهرداری و بنیاد را صادر کرد و مقرر شد پیگیریهای لازم جهت رفع اختلافات و توافق فی مابین دو دستگاه صورت پذیرد.

در این سفر و پس از بازدید مهندس فتاح از حاشیه نشینی و سکونتگاههای غیررسمی شهر چابهار و به منظور ارتقاء سطح بهداشت عمومی و جمع آوری زباله در این مناطق،  دستور ویژه در خصوص *اختصاص دو دستگاه خودرو سنگین حمل زباله* به شهرداری چابهار صادر گردید.

همچنین در راستای اجرایی شدن *منویات مقام معظم رهبری* و تحقق شعار سال جاری مبنی بر *جهش تولید* بنیاد مستضعفان *آماده سازی فاز دوم شهرک کارگاهی* جهت واگذاری به تولیدکنندگان شهر چابهار را تقبل نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0