• ساعت : ۱۲:۲۰:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 350
آغاز طرح جمع آوری زباله از درب منازل توسط شهرداری چابهار
طرح جمع آوری زباله از درب منازل توسط شهرداری چابهار آغاز شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری چابهار: مهندس میربلوچزهی معاونت خدمات شهری شهرداری چابهار از آغاز طرح جمع‌آوری زباله و پسماندهای خانگی از درب منازل در محله شهر سالم خبر داد.

مهندس میربلوچزهی افزود: محله شهر سالم محدوده حدفاصل لاین جنوبی بلوار قدس از خیابان جانباز تا بلوار صیاد را شامل می‌شود و شهرداری چابهار در این محدوده با مشارکت بخش خصوصی نسبت به جمع آوری زباله از درب منازل اقدام نموده است.

میربلوچزهی افزود: استارت طرح از امشب یکم تیرماه ۹۹ زده شده و شهروندان می بایست راس ساعت ۹ شب زباله خود را درب منازل تحویل مامورین شهرداری دهند.

مهندس میربلوچزهی با توجه به شرایط و وضعیت فعلی جمع آوری زباله، تصریح کرد موفقیت این طرح بسته به میزان مشارکت و همکاری شهروندان دارد و در صورت تداوم و استمرار موفقیت آمیز این روند، مخازن متعفن  زباله جمع آوری شده و به تبع آن نابهنجاریها و مشکلات عدیده من جمله رفتار ناخوشایند معتادین و زباله گردها و ناامنی ناشی از حضور آنها در محلات، منظره ناخوشایند اطراف مخازن زباله و مشکلات بهداشتی ناشی از این امر نیز قابل حذف شدن خواهد بود.

میربلوچزهی در پایان از شهروندان فهیم چابهار خواست با احترام به موازین شهرنشینی و رعایت حقوق شهروندی شهرداری را در تحقق اهداف این طرح یاری نمایند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0