• ساعت : ۱۱:۳۹:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 113
با مشاركت شهرداری آئین تجلیل از خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان چابهار
بمناسبت 17 مرداد ، روز خبرنگار ، آئین تجلیل از خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان چابهار با مشاركت شهرداري بندر چابهار ، فرمانداري و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و با حضور مهندس بامري فرماندار شهرستان چابهار ، معاونين فرمانداري ، مهندس حقاني شهردار بندر چابهار ، آقاي محمدي رئيس اداره ارشاد اسلامي و جمعي از خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

با مشاركت شهرداري آئين تجليل از خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان چابهار 

 

بمناسبت 17 مرداد ، روز خبرنگار ، آئین تجلیل از خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان چابهار با مشاركت شهرداري بندر چابهار ، فرمانداري  و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي  و با حضور مهندس بامري  فرماندار شهرستان چابهار ، معاونين فرمانداري ، مهندس حقاني شهردار بندر چابهار ، آقاي محمدي رئيس اداره ارشاد اسلامي  و جمعي  از خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در ابتداي این آئین محمدي رئيس  ارشاد اسلامي چابهار ضمن تبریک بمناسبت روز خبرنگار و بزرگداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی اظهار داشت : خبرنگاران با اطلاع رسانی دقیق و شفاف و آگاهی بخشی در جامعه باعث توسعه و پیشرفت  می شوند .

ايشان در ادامه افزود: خبرنگاری رسالتی حساس ، سنگین وحرفه‌ای مقدس است و این قشر در شرایط بسیار سخت همواره برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تلاش کرده اند.

 

در ادامه این نشست  شماری از خبرنگاران و مدیران رسانه ها به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و برخی از مشکلات حوزه رسانه را با فرماندار در  ‌میان گذاشتند .

 

 در ادامه مهندس حقاني شهردار بندر چابهار نيز ضمن تبریک این روزبه اهالی رسانه، اظهانمودند  : 

خبرنگار با چشم بینا و زبان گویا به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است و مدیریت شهری  چابهار جهت اطلاع رساني به شهروندان نیازمند رسانه است و رويه شهرداري بندر چابهار اطلاع رساني از اقدامات انجام شد و همچنين  پاسخگويي به اصحاب رسانه مي باشد .

مهندس حقاني در ادامه اظهار نمودند : رسانه جدا از مبحث اطلاع رسانی، نقش مهمی در مباحث فرهنگی، اجتماعی و توسعه رشد همه جانبه شهر دارد.

 

مهندس بامري فرماندار شهرستان چابهار در ادامه اين ديدار ضمن تبريك اين روز گفت : در روزهای اخیر که دشمنان معیشت مردم را نشانه گرفته‌اند، خبرنگاران تأثیر به سزایی در آرامش بخشی به جامعه دارند

وی اظهار داشت:

 اهالی خبر در شرایط حساس کشور سربازان جبهه مقابله با جنگ روانی و تبلیغاتی دشمنان نظام هستند.

 

مهندس بامري افزود: رسانه های داخلی نقش مهمی در بی اثر کردن توطئه های دشمنان دارند و نمره عملکرد آنان در شرایطی که دشمن بر طبل ناامیدی در جامعه  می کوبد قابل قبول است.

 

در پایان این آئین نیز با اهدای لوح سپاس و هدایای از طرف فرمانداري ، شهرداري و ارشاد اسلامي به خبرنگاران شهرستان چابهار  تجلیل شد .

 


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0