• ساعت : ۱۱:۳۶:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 146
دیدار مدیریت شهری چابهار با مدیریت جدید آموزش و پرورش شهرستان چابهار
شهردار بهمراه تني ازاعضای شورای اسلامی شهر چابهار با مدیریت اداره آموزش‌وپرورش شهرستان چابهار دیدار و گفتگو کردند.

دیدار مدیریت شهری چابهار با مدیریت جدید آموزش و پرورش شهرستان چابهار

 

شهردار بهمراه تني ازاعضای شورای اسلامی شهر چابهار با مدیریت اداره آموزش‌وپرورش شهرستان چابهار  دیدار و گفتگو کردند.

مهندس حقاني شهردار چابهار ضمن تبریک انتصاب مدیریت جدید آموزش‌وپرورش و تقدیر از زحمات مدیریت سابق این اداره گفت:خوشحالیم که یکی از افراد بومی شهرستان که آشنا به مسائل فرهنگی و آموزشی شهرستان است به‌عنوان مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان منصوب‌شده است که این موضوع پشتوانه قوی برای موفقیت در این حوزه است .

شهرداربندر چابهار  یکی از رسالت‌های مدیریت شهری را اقدامات فرهنگی عنوان کرد و اظهار کرد: اقدامات فرهنگی مدیریت شهری و این اقدامات مکمل اقدامات آموزش‌وپرورش است .تعامل خوبی مدیریت شهری با اداره آموزش‌وپرورش شهرستان داشته است و امیدواریم با مدریت شما نیز این تعاملات و همکاری‌ها مستمر و بیشتر از قبل باشد .هدف مدیریت شهری از این همکاری‌ها برای تقویت بسترهای فرهنگی و همچنین بررسی تخصصی موضوعات فرهنگی و آموزشی است .

وی یکی از اقدامات را نوسازي فضاي هاي آموزشي ، همكاري و تعامل در خصوص  رفع تصرف اراضي با كاربري فضاي  آموزشي دانست . 

اسلامي عضو شورای اسلامی شهر چابهار نیز ضمن تبریک انتصاب آقاي اميري  به‌عنوان مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان گفت: از مزایای انتصاب مدیران بومی این است که به محیط کارشان آشنایی کامل دارند، دلسوز مردم هستند و از توانایی‌هایشان، نفوذ کلام و نفوذ قدرتشان در جهت منافع عموم استفاده می‌کنند. مدیران بومی به دلیل آگاهی و دلسوزی که به شهر خود دارند باعث پیشرفت آن شهر می‌شوند.

بليده ايي عضو شورای اسلامی شهر چابهار  نيز ضمن تبريك  انتصاب جناب اميري یکی از مطالبات به‌حق مردم را بالا بردن کیفیت آموزش در شهرستان عنوان و بیان کرد : دانش آموزان به‌عنوان سرمایه‌های آینده کشور هستند و رشد و شکل‌دهی این سرمایه‌ها توسط آموزگاران خدوم در محیط‌های آموزشی است . اگر علوم آموزگاران همیشه در حال به‌روزرسانی باشد قطعاً آموزش به دانش آموزان نیز با علوم روز حرکت خواهد کرد و از حالا تکلیف‌های بی‌بازده دانش آموزان خارج و به سمت مهارتی و تخصصی شدن آموزش‌ها از سنین پایین در دانش آموزان خواهیم بود.

 

همايون اميري  مدیر جدید اداره آموزش‌وپرورش شهرستان چابهار نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت شهری گفت : باهدف خدمت به شهرستان چابهار آماده‌ام و امیدوارم با همکاری سایر مسئولین درراه این راه سربلند و موفق باشم .

وی با اشاره به بخشی از مشکلات پیش روی مدیریت آموزش‌وپرورش گفت:  یکی دیگر از مشکلات فرسودگی فضاهای آموزشی شهرستان است که پیگیر استفاده از ظرفیت خیرین برای حل این مشکل هستیم وانشااله با همکاری و تعامل سایر مسئولین به سمت مطلوب شدن هر چه بیشتر حرکت کنیم .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0