• ساعت : ۱۲:۳۰:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 150
پیام تبریك شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چابهار به مناسبت ولادت حضرت زهرا ( س ) و روز زن
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چابهار ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چابهاردر روز ولادت ریحانه النبی زهرای اطهر(سلام الله علیها) پیامی تبریک صادر نمودند.

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چابهار به مناسبت ولادت حضرت زهرا ( س ) و روز زن  

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چابهار  ،  شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چابهاردر روز ولادت ریحانه النبی زهرای اطهر(سلام الله علیها) پیامی تبریک صادر نمودند.

متن کامل پیام به شرح ذیل است:

میلاد پربرکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) بهانه ای است برای قدردانی از همراهان همیشگی، زنانی که در کنار نقش پراهمیت خود در خانواده دوشادوش مردان در جامعه گام برمی دارند و یک لحظه سکون و ایستایی را برخود نمی پسندند، مادرانی که شهدای راه حق و فضیلت از دامان آنان رو به سوی شهادت گام برداشتند تا پرچم عزت، شرف و مردانگی برای همیشه در اهتزاز بماند.

حضرت فاطمه زهرا (س)عطیه ای الهی است که درکِ ژرفای اقیانوس فضایلش در توان ما نیست، جایگاه رفیع او خیره کننده دیدگان هر صاحب بصیرتی است که توان هر بیان و کلامی را از انسان می ستاند.

شایسته است که زندگی سراسر نورانیت این اسوه همه اعصار و قرون را به دقت بنگریم و آموزه های آن را در زندگی به کار بندیم.

شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر چابهار فرا رسيدن سالروز میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س) این عطیه الهی و روز زن را به تمامی همکاران ارجمند خصوصاً بانوان محترمه ای که هم در سنگر خانه و خانواده و هم در محیط اداره به خدمت مشغولند تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال می طلبم که گام های پسین را قرین پویایی و پایایی بدارد و در حرکت بسوی تعلیم و تربیت، سیره جاودانه ی حضرت صدیقه کبری را سرلوحه خود قرار دهند .

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چابهار

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0