• ساعت : ۸:۳۲:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 191
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چابهار در پیامی از حضور حماسی و پرشور مردم شهر چابهار در راهپیمایی عظیم و باشكوه ٢٢ بهمن قدردانی كردند.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چابهار  در پیامی از حضور حماسی و پرشور مردم شهر چابهار  در راهپیمایی عظیم و باشکوه ٢٢ بهمن قدردانی کردند.

متن پیام به این شرح است:

حضور سراسر شکوه و حماسه مردم گرانقدر و ولایت مدار بندر چابهار در  راهپیمایی حماسی ٢٢ بهمن موجب مباهات و افتخار است و از مشارکت جدی و گسترده مردم همیشه در صحنه صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم. این حضور پرشور نشان از بصیرت و پایبندی به آرمانهای انقلاب، امام راحل(ره) و رهبر عظیم الشان و شهداست و ریشه در رهروی مردم با ایمان از فرامین مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و مقاومت و بیداری در برابر جهان سلطه است. پیام راهپیمایی چهلمين سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران حمایت و وفاداری به انقلاب، بیعت مجدد با مقام معظم رهبری و پایداری در مقابل تمامی تهاجمهای سخت و نرم دشمنان بود و همچنین جوابی قاطع و شایسته به سردمداران آمریکا و گزینه های روی میز آنان بود. بدینوسیله از حضور همه برادران، خواهران و بسیجیان غیور، ، ورزشکاران، فرهنگیان و دانش آموزان عزیز و اقشار مختلف مردم که در این راهپیمایی حضور حماسی داشته اند سپاسگزاری می نماییم. بی شک این حضور گسترده مردم در راهپیمایی ٢٢بهمن برگ زرین دیگری از افتخارات كشور از جمله شهر ولایت مدار چابهار است .

 

روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر چابهار

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0