• ساعت : ۱۲:۱۲:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 102
جشن بزرگ انقلاب توسط شهرداری بندر چابهار با حضور پر شكوه مردم برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر چابهار ، در این جشن بزرگ که در محل پارک بهاران و با حضور گسترده شهروندان چابهاری برگزار شد، جناب آقای عفتی معاونت عمرانی فرمانداری و جمعی از مدیران شهرداری نیز حضور داشتند.

جشن بزرگ انقلاب توسط شهرداری بندر چابهار با حضور پر شکوه مردم برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر چابهار ، در این جشن بزرگ  که در محل پارک بهاران  و با حضور گسترده شهروندان چابهاری برگزار شد، جناب آقای عفتی معاونت عمرانی فرمانداری و  جمعی از مدیران شهرداری نیز حضور داشتند.

در این مراسم جناب میربلوچ زهی معاونت اداری و مالی شهرداری  ، ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر گفت: خرسندیم که فرصت برگزاری جشنی به فرخندگی ایام پرشکوه دهه فجر انقلاب اسلامی فراهم آمد تادر خلال آن فضایی شاد و معنوی برای شهروندان فراهم نماییم.

جناب میربلوچ زهی افزود: تلاش ما این است علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی برای شهروندان ، زمینه ساز اجرای برنامه های فرهنگی و معنوی برای شهروندان باشیم تا ازآن رهگذر فضایی با نشاط به لحاظ معنوی برای همشهریان بوجود بیاید.

 در این مراسم جناب اقای محمدی مدیریت محترم اداره ارشاد اسلامی چابهار  نیز طی سخنانی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری چنین مراسم هایی ملی و مذهبی ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان و مهمتر از همه انتقال ارزش های انقلابی به نسل جدید است، خاطر نشان ساخت:  برگزاری جشن بزرگ انقلاب با هدف معرفی آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی از جمله  شاخص ترین برنامه های این منطقه است.

گفتنی است در این مراسم با شکوه با حضور هنرمندان استان  اجرای موسیقی زنده سنتی و اجرای مسابقه همراه با جوایز  برگزار گردید.

استقبال مردمی از این مراسم به حدی بود که تمام فضای برگزاری جشن با حضور گسترده مردم حتی به صورت سرپایی همراه بود.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0