• ساعت : ۱۱:۳۷:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 59
پیام تبریك شهردار بندر چابهاربه مناسبت آغاز دهه فجر و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی
مهندس حقاني شهردار بندر چابهار با صدور پيامي فرا رسيدن دهه مبارك فجر و چهلمين سالروز انقلاب شكوهمند اسلامي را به مردم سر افراز ايران و مردم شريف چابهار تبريك گفت.

پيام تبريك شهردار بندر چابهاربه مناسبت آغاز دهه فجر و چهلمين سالروز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي

مهندس حقاني شهردار بندر چابهار  با صدور پيامي فرا رسيدن دهه مبارك فجر و چهلمين سالروز انقلاب شكوهمند اسلامي را به مردم سر افراز ايران و مردم شريف چابهار تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر چابهار ، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

انقلاب اسلامی ایران انقلابی بر آمده از بطن مردم است و امام خمینی (ره) نیز منبعث از فرهنگ اسلامی، مبارزات این انقلاب را بر پایه حضور مردم و ترویج فرهنگ اسلامی قرار داد و آنچه این انقلاب مردمی را جهانی و جاودانه ساخته است چیزی نیست جز تدبیر و اخلاص بنیانگذار این بنای سترگ و حضور فراگیر همه اقشار و قومیت های ایران اسلامی.

دهه مبارک فجر یادآور همبستگی اتحاد و یکپارچگی همه احاد و اقشار ملت ایران است و امروز با گسترش دخالت های ایادی غرب و اجانب در منطقه میطلبد مردم غیور و شهادت طلب ایران اسلامی بیشتر از هر زمانی این اتحاد و یکپارچگی را حفظ کرده و این تحول بزرگ تاریخی را پویاتر و مقاوم تر نمایند .

مردم غیور بلوچ و خصوصا مردم شهید پرور بندر چابهار  نیز در راستای منویات مقام معظم رهبری، نقشی کلیدی و اثرگذار در به ثمر نشستن این انقلاب داشتند و امروز که بهار چهلمین سالگشت پیروزی این انقلاب با شکوه آغاز شده، وظیفه یکایک ما مدیران و خادمان زحمتکش است که برای اعتلای نام انقلاب اسلامی، خدمت رسانی و بهبود معیشت مردم این سرزمین، تمام توان خود را به کار بندیم.

در این راستا اینجانب بعنوان خادم نظام و مدیر مجموعه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمارکبیر انقلاب، امام خمینی (رە) و تمامی شهیدان به حق پیوسته انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس ایام فرخندە و خاطره انگیز دهه مبارک فجر را خدمت مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا و مردم انقلابی استان و خصوصا همشهریان معزز تبریک و تهنیت عرض میکنم .

مجموعه همکاران متعهد و متخصص بنده در تمامی معاونت ها و واحدها ضمن حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و تلاش مضاعف و با تکیه برهمکاری و همیاری همشهریان قانونمدار و قدر شناس و رعایت عدالت خدمت رسانی و توسعه متوازن شهری در چهار چوب وظا یف واختیارات سازمانی از هیچ کوششی برای بهبود وضعیت شهری و ارایه خدمت به شهروندان دریغ نخواهند کرد .

 

محمد يونس حقاني

شهردار بندر چابهار

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.2.0.0