• ساعت : ۱۳:۵۸:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 196
بازدید نماینده مجلس ، فرماندار و شهردار چابهار از روند اجرای راه دسترسی به سایت پروژه بیمارستان ٥٤٠ تختخوابی
جناب ايرانژاد نماینده مجلس ، مهندس بامري فرماندار و مهندس حقاني شهردار چابهار از روند اجرای پروژه دسترسي به سايت بيمارستان ٥٤٠ تختخوابي که بزرگترين پروژه و نياز مردم اين شهر می باشد بازدید کردند . به گزارش روابط عمومی شهرداري ، جناب ايرانژاد در این بازديد به همدلی و هماهنگی ويژه ادارات و ارگانهاي مربوطه بويژه از اداره راه و شهر سازي و شهرداری اشاره کرد و افزود : شهرداري چابهار هماهنگی و ارتباط خوبی با ادارات و سازمانهاي مربوطه دارند که این موضوع باعث پیشرفت روز افزون شهر خواهد شد .

بازدید نماینده مجلس ، فرماندار  و شهردار چابهار  از  روند اجراي راه دسترسي به سايت پروژه بيمارستان ٥٤٠ تختخوابي 

جناب ايرانژاد نماینده  مجلس  ، مهندس بامري فرماندار  و مهندس حقاني شهردار چابهار از روند اجرای پروژه دسترسي به سايت بيمارستان ٥٤٠ تختخوابي که بزرگترين پروژه و نياز مردم اين شهر  می باشد بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداري  ، جناب ايرانژاد در این بازديد به همدلی و هماهنگی ويژه ادارات  و ارگانهاي مربوطه بويژه از اداره راه و شهر سازي  و شهرداری اشاره کرد و افزود : شهرداري چابهار هماهنگی و ارتباط خوبی با ادارات و سازمانهاي مربوطه دارند که این موضوع باعث پیشرفت روز افزون شهر خواهد شد .

 فرماندار بندر چابهار ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های جهادی همه زحمتکشان به خصوص شهردار و مديريت راه و شهر سازي و دیگر مسئولین در آماده سازي این مسیر اظهار داشت : یقیناً با این پشتکاری که  وجود دارد شاهد افتتاح پروژه های بزرگتر و درخور شان مردم چابهار  در آینده خواهیم بود .

مهندس حقاني  شهردار چابهار در ادامه این بازدید ضمن قدردانی از توجهات مهندس بامري به مجموعه  شهرداری گفت : قطعاً این حمایت ها باعث می شود که این مجموعه بتواند کارهای خوبی را در جهت رضایت مندی مردم انجام بدهد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0