• ساعت : ۱۳:۳۰:۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 224
استفاده از ظرفیت نخبگان در مسائل شهری یك ضرورت است.
ه گزارش روابط عمومي شهرداري بندر چابهار ؛ دكتر حقاني شهردار بندر چابهار در نشست صميمي با جناب دكتر پهلواني رئيس بنياد نخبگان استان سيستان و بلوچستان ضمن اعلام حمايت همه جانبه از نخبگان شهرستان و شهر چابهار با مثبت ارزیابی‌کردن اقدامات بنیاد نخبگان و توجه ویژه به استعدادهای نخبه این منطقه ، استفاده از ظرفیت نخبگان در مسائل شهری را امری ضروری دانست .

استفاده از ظرفیت نخبگان در مسائل شهری یک ضرورت است.

به گزارش روابط عمومي شهرداري بندر چابهار ؛ دكتر حقاني شهردار بندر چابهار در نشست صميمي با جناب دكتر پهلواني رئيس بنياد نخبگان استان سيستان و بلوچستان ضمن اعلام حمايت همه جانبه از نخبگان شهرستان و شهر چابهار با مثبت ارزیابی‌کردن اقدامات بنیاد نخبگان  و توجه ویژه به استعدادهای نخبه این منطقه ،  استفاده از ظرفیت نخبگان در مسائل شهری را امری ضروری دانست .

در بخش دیگری از این نشست، دكتر پهلواني ؛ رییس بنیاد نخبگان استان در خصوص اهداف، مأموریت‌ها و برنامه‌های بنیاد در مسیر نخبه‌پروری، حمایت از استعدادهای برتر و تکریم و الگوسازی از نخبگان توضیحاتی ارائه کرد.

وی در ادامه در رابطه با برنامه‌های مرتبط با تجاری‌سازی اختراعات حوزۀ شهری، تشکیل اتاق‌های فکر و همکاری‌های بنیاد و شهرداری طی سال‌های اخیر، مطالبی مطرح و بر آمادگی بنیاد برای همکاری هرچه بیشتر با شهرداری در زمینه مسائل شهری تأکید کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0