.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
چهارشنبه, 25 مهر 1397
عنوان : تجلیل از فرماندهان انتظامی شهرستان چابهار
کد خبر : ۲۲۳۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ 
ساعت : ۱۴:۵:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر چابهار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بمناسبت هفته نیروی انتظامی از فرماندهان انتظامی شهرستان چابهار قدردانی نمودند. در این مراسم که امروز برگزار شد جناب سرهنگ کیخائی مقدم فرمانده انتظامی شهرستان و جمعی از پرسنل انتظامی حضور داشتند.

در این جلسه مهندس حقانی و سرهنگ کیخائی مقدم نکاتی درباره اهمیت و جایگاه نیروی انتظامی یادآور شدند. شهردار چابهار ضمن قدردانی و آرزوی توفیق روزافزون برای تلاشگران عرصه امنیت اجتماعی، اقدامات و اهتمامی که در این راستا وجود دارد را منشا اقتدار دانست و تعامل و همراهی بین نیروی انتظامی ، شهرداری و شورای شهر را خواستار شد و اظهار داشت نیروی انتظامی علاوه بر تامین امنیت شهروندان حافظ منافع بیت المال نیز هستند. جناب دربین رئیس شورای اسلامی شهر ضمن عرض تبریک این هفته تعامل و همکاری در جهت رفع مشکلات مردم را از وظایف ذاتی مسئولین علی الخصوص نیروی انتظامی، شهرداری و شورای شهر دانست. در بخشی از این دیدار نیز گوشه ای از ماموریت ها و اقدامات انجام شده در راستای کاهش آسیب های اجتماعی توسط فرمانده انتظامی شهرستان تشریح شد.

در پایان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با اهدا لوح سپاس از تلاش های این عزیزان تجلیل بعمل آورند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0