.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
دوشنبه, 28 آبان 1397
عنوان : افتتاح نمایشگاه گروهی عكس نوجوانان چهار شهر ایران
کد خبر : ۲۲۲۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ 
ساعت : ۱۰:۹:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

افتتاح نمایشگاه گروهی عکس نوجوانان چهار شهر ایران

نمایشگاه گروهی عکس نوجوانان چهار شهر ایران با نام " از چهارگوشه ایران" عنوان نمایشگاهی است در برگیرنده 190 اثر شامل عکس و ویدئو از سی و شش نوجوان 4 شهر ایران (بجنورد، میانه، بوشهر و چابهار) است که برای اولین بار دوربین به دست گرفته و در کارگاه دوماهه آموزش عکاسی-داستانگویی تصویری شرکت و دنیای خود را به تصویر کشیده اند.

این نمایشگاه که در این 4 شهر برگزار می گردد حال نوبت به چابهار رسیده است و قرار است تصویری منحصر به فرد از مناطق دور و گاه فراموش شده از ایران به ما بدهد. داستانهای این نوجوانان پل ارتباطی بین مناطق و شهرهای دور و جدا افتاده از هم است.

این رویداد نتیجه همکاری 4 هنرمند و عکاس کشورمان (الناز امینی، پیمان حمیدی پور، ماریا شریفپور و کامران غربی) و 4 موسسه مردمیست.

قرار است در روز افتتاحیه این نمایشگاه، فعالین اجتماعی، اهالی فرهنگی- هنری و مسئولین محلی گرد هم آیند و درخصوص وضعیت کودکان شهر و منطقه چابهار و استفاده از هنر برای پرورش و ارتقاء سلامت کودکان و نوجوانان به بحث و گفتگو بپردازند. علاوه بر این امکانیست برای ایجاد ارتباط بیشتر بین هنرمندان، موسسات مردمی و مسئولین با یکدیگر.

این نمایشگاه از 18 تا 22 مرداد ماه در موسسه راه سلامت واقع در میدان 22 بهمن چابهار برگزار می گردد. بازدید برای عموم آزاد و حضور در نشست رایگان  میباشد


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0