.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
پنج‌شنبه, 28 دی 1396
عنوان : پیام تبریك شهردار بندر چابهار به مناسبت روز ملی مهندس :
کد خبر : ۲۰۴۶
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ 
ساعت : ۱۲:۱۷:۵۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پیام تبریک شهردار بندر چابهار به مناسبت روز ملی مهندس :


مهندس داد کریم بلوچ شهردار بندر چابهار در پیامی بمناسبت رو مهندس  گفت :

پنجم اسفند ماه سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی یکی از بزرگترین چهره های علمی جهان اسلام که به نام روز مهندس در تقویم ملی ایران آمده است ، یادآورخلاقیت ها ، نوآوری ها ، خودباوری های مهندسان این سرزمین است .

روز مهندس روز تجلیل از با استعدادترین و باهوش‌ترین افراد جامعه و روز پاسداشت خودباوری ، خلاقیت ، ابتکار ، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل می‌باشد . روز گرامیداشت پیشگامان پیشرفت و سازندگی در کشور است .

 بی شک نقش بی بدیل مهندسان در زندگی مدرن امروز بر کسی پوشیده نیست و بر این باوریم تمامی آثار و بناهای مهم امروز مدیون  مهندسین بزرگ و نامداری بوده است که  در آن شرف حضور داشته اند.

۵اسفند روز تقدیر از مهندسانی است که در پرتو انقلاب اسلامی ، دانش ، مهارت و توان فنی آنان جزو بهترین‌های دنیا بوده و در پروژه‌های مهم جهان عهده‌دار مسئولیت‌های گران پایه‌ای هستند .

فرصت را مغتنم می شماریم و این روز سترگ را به همه مهندسان کارآمد و خلاق بویژه تمامی دوستان و همکاران خود در سازمان  نظام مهندسی  و شهرداری بندر چابهار  تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در سایه همت والای مهندسین شهرمان بیش از پیش شاهد رشد و تعالی معماری اصیل اسلامی- ایرانی همگام با معماری نوین و سبز جهانی در استان  باشیم.

 

                                                                        داد کریم بلوچ

                                                                          شهردار بندر چابهار

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.3.0

V4.0.3.0